Creative Hub Targowa to pierwsze w Polsce biuro co-workingowe dla branż kreatywnych. W tym miejscu powstała również agencja Creative Hub Group, która w 2011 roku połączyła się z MillionYou. Razem łaczymy talenty kreatywnych społeczności z wiodącymi markami.

co-working-img

Creative Hub Targowa

Wierzymy, że wartościowe pomysły powstają na styku branż. W 2010 roku otworzyliśmy pierwsze biuro co-workingowe dla branż kreatywnych. Skupia eklektyczny miks grafików, fotografów, architektów, specjalistów od digitalu i projektantów.

Jest to miejsce sprzyjające niezależnej Blood Pressure pracy, ale także wymianie doświadczeń oraz nawiązywaniu nowych kontaktów. Miejsce, gdzie współpraca rośnie organicznie.

zasoby-img2

Profesjonalni twórcy

Kilkuset starannie wyselekcjonowanych i przeświadczonych profesjonalnych twórców m.in. grafików, filmowców, copywriterów tworzy Creative Hub Group.

Społeczność profesjonalistów skupia starannie dobranych grafików, filmowców, copywriterów, osób specjalizujących się w nowych mediach z doświadczeniem we współpracy z międzynarodowymi korporacjami oraz utalentowanych twórców ze świata sztuki. Rozbudowany i różnorodny zespół jest koordynowany przez dyrektora kreatywnego, Michała Slezkina. Mobilna struktura i różnorodność naszego zespołu umożliwia nam tworzenie kampanii reklamowych, stron internetowych, aplikacji mobilnych, produkcji filmowych.

zasoby-img1

Kreatywni pasjonaci

Otwarta społeczność ponad 27 tysięcy kreatywnych, spostrzegawczych i wrażliwych twórców, którzy kreują autentyczny i wiarygodny przekaz marki.

Naszych twórców łączy pasja tworzenia. Kreatywni amatorzy filmowania, fotografii, projektowania graficznego, komponowania muzyki czy pisania tekstów pomagają markom zbliżyć się do konsumentów. Ich przekaz jest generic Cialis Professional najczęściej oryginalny i autentyczny, bliski realiom konsumenta, dlatego tak chętnie się z nim utożsamiają.

zasoby-img3

Dowolnie sprofilowane społeczności: konsumentów, mieszkańców miast, pracowników.

Naszą specjalnością jest budowanie buy Retin-A społeczności skupionych wokół idei, marki, branży, produktu.

akademia

Creative Hub Akademia

„W służbie kreatywności” to cykl wykładów, który inspiruje, pobudza do działania i stymuluje dyskusje. Od reklamy, poprzez design po sztukę – wierzymy, że to na styku branż kreatywnych rodzą się najlepsze pomysły.

.